Blog

Tribulus terrestris – podnieś swój testosteron

W zasadzie każdy sklep zajmujący się handlem suplementami w swojej ofercie ma rozmaite produkty intensyfikujące produkcje testosteronu. Preparaty te są oczywiście dedykowane panom, którzy uskarżają się na deficyt tego hormonu. Nie jest o to wcale tak trudno, gdy żyje się w stresie, prowadzi mało higieniczny tryb życia. Na domiar złego wraz z wiekiem ilość tego hormonu spada.

Zatem całkiem rozsądne wydaje się, aby zacząć suplementację preparatem pozwalającym utrzymać poziom testosteronu na wysokim poziomie. Stąd też dobrym wyborem jest, sięgnięcie po wszelkie preparaty, gdzie znajduje się tribulus terrestris. Tym samym nasz wzrok powinien skierować się na półkę, gdzie zgromadzone są boostery testosteronu. Oprócz wspomnianych wcześniej przypadłości preparat ten jest też doskonały dla wszystkich ćwiczących, ponieważ przyspiesza on również regenerację, poprawia samopoczucie i dodaje energii.

Wśród boosterów testosteronu znajdują się też i produkty noszące nazwę mgzb. Są to preparaty posiadające w swoim składzie witaminę B6, cynk i magnez, a wszystko połączone tak, że również gwarantują potężną dawkę energii, a przy okazji uzupełniają niedobory witamin i cennych składników odżywczych.