Blog

Beta-alanine – wybór najlepszego produktu

Każda osoba, która jest aktywna fizycznie lub ćwiczy na siłowni, zwykle przyjmuje suplementy diety. Szczególnie dobroczynne oraz dobrze działające na organizm przy treningach to te, które zawierają w składzie aminokwasy, jak beta-alanine, będącej aminokwasem niebiałkowym.

To jeden z najbardziej wszechstronnych składników, gdyż rewelacyjnie działa na zawodników sportów związanych z wytrzymałością, jak również siłą. Skutecznie hamuje proces zakwaszania mięśni szkieletowych zarówno przy tlenowych, jak i beztlenowych wysiłkach. Dzięki temu treningi mogą trwać dłużej i być bardziej satysfakcjonujące. Można liczyć na poprawę zdolności motorycznych i oczywiście zwiększenie się beztłuszczowej masy ciała.

Preparaty zawierające tyrosine są z kolei jednymi z najpopularniejszych dla każdej osoby regularnie ćwiczącej. Tyrozyna to wspaniały środek niwelujący uczucie zmęczenia, a także wzmacnia kondycję fizyczną i wspiera proces odchudzania. Należy do aminokwasów endogennych, które pobudzają pracę mięśni. Ma znaczenie w procesach zachodzących w organizmie ludzkim. Tyrozynę przyjmuje się w postaci suplementu, a także wybierając produkty wysokobiałkowe.

Możliwość komentowania Beta-alanine – wybór najlepszego produktu została wyłączona