Blog

Kreatyna – bezpieczna odżywka dla wszystkich

Naprawdę trudno jest odnaleźć bardziej popularny suplement dla sportowców niż kreatyna. Z zalet tego produktu korzystają w końcu nie tylko kulturyści i zawodnicy sportów siłowych, ale też i inni sportowcy. Trudno udawać zaskoczenie tym faktem, ponieważ kreatyna jest bardzo starannie przebadanym preparatem i uważa się ją za bardzo bezpieczną.

Do tego idzie za tym wysoka skuteczność w działaniu, co jednoznacznie przekłada się na wspomniany sukces tego suplementu. Nie powinno więc nikogo zaskakiwać to, że na rynku mamy coraz więcej wariantów kreatyny. Jeszcze do niedawna dominowała tylko creatine monohydrate, lecz dziś konkurencja nie próżnuje. Mamy więc szereg odmian, które również zasługują na uwagę.

Jedną z nich jest tri-creatine, która to należy do najsilniejszych odmian jabłczanu kreatyny. Budowa tej kreatyny to molekuła zawierająca cząsteczki kreatyny jabłczanu. Jest to więc nowoczesna postać kreatyny wykazująca silniejsze właściwości niż inne formy kreatyn. Co więcej, ma ona sporą rozpuszczalność, która pozwala na najwyższą wchłanialność.